Komputery bezwentylatorowe

niemieckiej marki TX-TEAM zaprojektowano do pracy 24/7 w trudnych warunkach środowisk przemysłowych. Sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń o dużym zapyleniu (udokumentowany stopień ochrony IP50) jak również doskonale nadają się do pracy w warunkach zewnętrznych – od 0°C do 50 °C / 90% wzgl. wilgotności.

Komputery przemysłowe, ze względu na możliwość ciągłej pracy stosowane są jako sterowniki maszyn linii produkcyjnych, jak również jako kontrolery robotów przemysłowych.

Komputery przemysłowe marki TX-TEAM stosowane są w branży smart home, jako centrala sterująca lub jako jednostki zarządzania systemami alarmowymi czy też centrale zarządzające telewizją przemysłową.

Komputery z pasywnym chłodzeniem

Oferowane przez nas komputery przemysłowe nie posiadają wentylatora jak również innych ruchomych elementów, co czyni je w pełni BEZGŁOŚNYMI – stąd jego niezawodność w pracy 24/7 i szerokie zastosowanie w branży medycznej. Komputery bezwentylatorowe chłodzone są pasywnie w oparciu o proces konwekcji naturalnej. Obudowa komputera w całości wykonana jest z anodowanych profili aluminiowych, gdzie trzy wysoce efektywne rury cieplne (Heatpipe) odprowadzają ciepło do masywnych profili aluminiowych. Projekt obudowy, jest kluczowym w procesie efektywnego pasywnego chłodzenia. To wysokiej klasy rozwiązanie, utrzymuje ciągłe chłodzenie procesorów Core i7 w pełnym obciążeniu przy pracy w trybie 24/7.

Wytrzymałość

Dzięki wyżej wspomnianej, innowacyjnej obudowie z profili aluminiowych komputer przemysłowy IM0800 cechuje niezwykła wytrzymałość!

Dzięki innowacyjnej obudowie z profili aluminiowych komputer przemysłowy IM0800 cechuje niezwykła wytrzymałość!

Oferujemy szeroką gamę komputerów przemysłowych, w każdym przedziale cenowym.